GoPro Hero8 Black se v ČR začne prodávat 25.10. Jaká je cena?

GoPro Hero8 Black je nejnovější akční kamerou s 4K 60fps rozlišením a vodotěsností bez pouzdra do 10 metrů, která nově nabízí možnost připojení přímo na své tělo externího mikrofonu nebo světla. Jaká je česká cena?

Představení GoPro Hero8 Black vyvolalo spíše zklamání. I tak se ale jedná o jednu z nejlepších akčních kamer na trhu. Hero8 Black nabídne 4K rozlišení s datovým tokem až 100Mbps a vylepšením prošla stabilizace, která by měla být daleko kvalitnější než u loňského modelu GoPro Hero7 Black.

Spolu do prodeje s Hero8 Black se 25.10.2019 dostane i panoramatická kamera GoPro Max360, která zvládne 360° video až v 5,6K rozlišení. A jaké jsou tedy české ceny těchto dvou novinek?

GoPro Hero8 Black se na českém trhu začne prodávat 25.10. za 11490Kč, aktuální cenu zjistíte po kliknutí na odkazu níže:

 

GoPro HERO8 Black Edition lze pořídít v českých e-shopech za cenu od Kč do (Zdroj: Heureka.cz) Porovnat ceny >>
 

GoPro Max360 by do prodeje měla jít také 25.10., cena bude o něco vyšší (13990Kč). Aktuální cenu GoPro Max360 zjistíte na okazu:

GoPro MAX lze pořídít v českých e-shopech za cenu od Kč do (Zdroj: Heureka.cz) Porovnat ceny >>

Aktuality

Neomezené úložiště pro Vaše fotky

Společnost Google spustila službu Fotky Google a nabízí neomezené úložiště pro Vaše fotky. Služba je určená jak pro mobilní zařízení, tak i pro počítače.

 

www.techfan.cz - Váš průvodce moderními technologiemi

Na tomto webu se mohou zobrazovat reklamní odkazy. Získané prostředky z reklamních odkazů jsou použity k provozu tohoto webu a nemají žádný vliv na obsah, témata či přívěsky.

Recenze na webu odráží zkušenosti autora a jeho pocity z recenzovaných produktů. Berte na vědomí, že výsledky recenzí jsou subjektivním hodnocením!

Zásady ochrany osobních údajů

Budete přesměrováni. Případně klikněte zde