digitalnikamery.com je internetový magazín, který přináší recenze outdoorových kamer a informace o novinkách v tomto mimořádně rychle rostoucím segmentu. Mimo to se ale také věnujeme novinkám ze světa fotoaparátu a ostatních digitálních technologií. Jsme rádce ve foto a video technice od roku 2014.

Máte-li zájem o publikaci recenze, PR článků nebo reklamy na našem webu, neváhejte nás kontaktovat!

Průměrná měsíční návštěvnost: 30 000

Máte-li dotaz ohledně kamer, tak využijte diskuze pod jednotlivými články. Pokud chcete doporučit kameru, tak se podívejte na námi doporučené kamery.

V případě, že nás chcete kontaktovat kvůli reklamě nebo recenzi na nové produkty, tak využijte kontaktní formulář.

Vyplněním formuláře souhlasíte se zpracováním údajů. Údaje nepředáváme žádné další straně!

Kontaktujte nás

Pole označena hvězdičkou jsou povinná. Upozorňujeme, že nejsme schopni odpovídat na dotazy ohledně kamer, jejich nastavení a výběru.

DigitalniKamery.com provozuje:
Ondřej Kaňa
Pastviska 437
760 01 Zlín
Ič: 04372476 (neplátce DPH)
 
Úřad příslušný podle §71 odst.2 živnostenského zákona: Magistrát města Zlína, Sp. značka: 11579/2015; zapsáno od 3.9.2015
 
Výše uvedená adresa je pouze fakturační. Korespondence zaslaná na tuto adresu nebude převzata.

www.techfan.cz - Váš průvodce moderními technologiemi

Na tomto webu se mohou zobrazovat reklamní odkazy. Získané prostředky z reklamních odkazů jsou použity k provozu tohoto webu a nemají žádný vliv na obsah, témata či přívěsky.

Recenze na webu odráží zkušenosti autora a jeho pocity z recenzovaných produktů. Berte na vědomí, že výsledky recenzí jsou subjektivním hodnocením!