SJCAM SJ7 STAR recenze akční kamery

První kamera od SJCAM, která zvládá nativní 4K rozlišení je SJ7 STAR. Všechny předchozí modely od tohoto čínského výrobce, které měly v menu volbu 4K videa, se k tomuto rozlišení dostaly pouze dopočtem a navíc bylo k dispozici jen 24 snímků za sekundu. Situace se mění a u SJ7 je nejen opravdové 4K rozlišení, ale navíc lze využít 30fps.
 
 
Kamera má také 2K a 2,5K rozlišení s 60 snímky za sekundu a u 1080p rozlišení jde nastavit dokonce až 120fps, což se hodí hlavně pro nahrávání slow motion videa. Hlavní chloubou kamery je použitý procesor Ambarella A12S75 a 12MPx senzor Sony IMX117, který využívá i kamera GoPro Hero4 Black Edition. Objektiv má úhel záběru 166°, který půjde digitálně zmenšit až na 70°.
 
Na zadní straně kamery SJCAM SJ7 STAR je 2" displej, který je navíc dotykový. Pochopitelně nabídne i živý náhled aktuálně nahrávaného videa. Kamera SJ7 podporuje dálkové ovládání a lze k ní připojit i externí mikrofon, což ocení hlavně uživatelé, pro které je zvuk důležitý.
 
Kamera SJCAM SJ7 Star má EIS stabilizaci videa a videa nahrává do formátu mp4 či mov - záleží, co si navolíte v menu kamery. Přes WiFi lze kameru připojit k mobilní aplikací SJCAM Zone.
 
Kompletní recenzi akční kamery SJCAM SJ7 Star, včetně ukázkových videí a fotografií z kamery, které si můžete uložit do svého PC a pustit v plné velikosti najdete zde.
SJCAM SJ7 lze pořídít v českých e-shopech za cenu od Kč do (Zdroj: Heureka.cz) Porovnat ceny >>

Aktuality

SJCAM vydává novou aktualizaci pro akční kameru SJ7 Star

Nový firmware pro akční kameru SJCAM SJ7 Star nese označení 1.1.8 a přináší vylepšenou odezvu dotykového displeje či podporu otočení obrazu o 180° u 4K 30fps rozlišení. Máte kameru SJCAM SJ7 Star aktualizovanou?

SJCAM SJ7 Star vs Niceboy Vega 5: souboj kamer z recenze

SJCAM SJ7 Star i Niceboy Vega 5 jsou nejvyššími modely akčních kamer jednotlivých výrobců. Obě kamery prošly naším testem, jak si ovšem vedou ve vzájemném srovnání? A jsou mezi nimi vůbec nějaké rozdíly?

Rozebraná SJCAM SJ7 Star, jak vypadá akční kamera uvnitř?

Stále nejvyšší model od SJCAM, akční kamera SJ7 Star, disponuje nativním 4K rozlišením, má velký 2" displej a hliníkové tělo. Zajímá Vás jak vypadá tato akční kamera uvnitř? Zajímavým zjištěním je třeba fakt, že kamera má záložní baterii.

Yi 4K vs SJCAM SJ7 Star: souboj akčních kamer z testu

Akční kamery SJCAM SJ7 Star i Yi 4K prošly naším redakčním testem. Ač obě kamery zvládají 4K rozlišení či mají elektronickou stabilizaci videa, tak rozhodně nejsou stejné. Jaké jsou mezi nimi rozdíly?

SJCAM 40,5 mm UV filtr pro akční kameru SJ7 Star

SJCAM uvedla na trh příslušenství pro kameru SJ7 Star v podobě UV filtr. Postupně by UV filtry měly být dostupné pro vícero kamer SJCAM a chystá se i další nové příslušenství pro kamery SJCAM.

www.sjcamczech.com - komunitní web kolem kamer SJCAM

www.niceboyfan.cz - komunitní web kolem kamer Niceboy

www.techfan.cz - Váš průvodce moderními technologiemi

Recenze na webu odráží zkušenosti autora a jeho pocity z recenzovaných produktů. Berte na vědomí, že výsledky recenzí jsou subjektivním hodnocením! 100 lidi = 100 chutí