Sony představilo novou DSLR Alpha A68

Nový foťák od Sony Alpha A68, který byl právě představen, si půjčuje senzor z nejvyššího mode A77 II, má 24MPx a 79 ostřících bodů.

Nový model Sony Alpha A68 bude mířen mezi pokročilý A77 II a základní model A58. Od nejvyššího modelu si půjčil 79bodový 4D zaostřovací systém s 24Mpx snímačem APS-C a BIONZ X procesor. Rozsah ISO je 100 - 25600. 

Sony Alpha A68

Systém 4D ostření využívá řadu zaostřovacích polí. Nabízí prediktivní autofokus, který funguje, tak že identifikuje, kde předmět bude podle jeho dosavadního pohybu v čase a již předem na něj zaostřuje.

Oproti A77 II bude mít novinka nižší hodnotu sériového snímání a to 8 snímků za sekundu (A77 II má 12fps). Což i tak je výborná hodnota. Zadní displej A68 má 2,7" a rozlišení 460tisíc pixelů.

Uvidíme jak na tom bude novinka v reálu, až bude dostupná 

Diskusní téma: Sony představilo novou DSLR Alpha A68

изработка на сайтове


Přidat nový příspěvek

www.techfan.cz - Váš průvodce moderními technologiemi

Na tomto webu se mohou zobrazovat reklamní odkazy. Získané prostředky z reklamních odkazů jsou použity k provozu tohoto webu a nemají žádný vliv na obsah, témata či přívěsky.

Recenze na webu odráží zkušenosti autora a jeho pocity z recenzovaných produktů. Berte na vědomí, že výsledky recenzí jsou subjektivním hodnocením!

Zásady ochrany osobních údajů