PANASONIC DMC-GX8 dostupný v České republice

Nový 20MPx snímač, 4K video a unikátní duální optická stabilizace. To je nový PANASONIC DMC-GX8, který je již dostupný v Česku. 

Panasonic Lumix DMC-GX8 to je zbrusu nový 4K fotoaparát s inovovaným 20,3 Mpx Digital Live MOS senzorem. 4K UHD videa, statické snímky plné detailů, sekvenci 10 snímků za vteřinu v plném rozlišení (nebo 30 sn./vt. v 8 Mpx) s podporou AF-S i v obtížných světelných podmínkách (Panasonic nabízí citlivost až 25 600 ISO). 
Fotoaparát je vybaven duálním stabilizačním systémem, což je unikátní stabilizace, která kombinuje stabilizaci jak v objektivu tak i v těle. Díky této kombinaci nehrozí rozmazané snímky.
DMC-GX8 je navíc vyroben z odolné hořčíkové slitiny, takže jej můžete brát i na aktivní výlety. Panasonic má výklopným 2,36Mpx OLED hledáčkem, který je opravdu detailní a dotykovým 3,0" OLED displej.  Nechybí Wi-Fi a NFC konektivita, která umožňuje bezproblémový bezdrátový přenos snímků i dálkové ovládání fotoaparátu pomocí smartphonu či tabletu. 
V Panasonicu inovovali zaostřovací systém a jejich DFD (Depth-Z-Defocus) zvyšuje rychlost AF ostření a funkce Starlight AF se stará o přesnost zaostření při nízkých hladinách osvětlení (až do -4 EV). Přesné místo zaostření lze volit i poklepem na dotykový displej.
 
Panasonic Lumix DMC-GX8 lze pořídít v českých e-shopech za cenu od Kč do (Zdroj: Heureka.cz) Porovnat ceny >>

Diskusní téma: PANASONIC DMC-GX8 dostupný v České republice

Nebyly nalezeny žádné příspěvky.

Přidat nový příspěvek

www.techfan.cz - Váš průvodce moderními technologiemi

Na tomto webu se mohou zobrazovat reklamní odkazy. Získané prostředky z reklamních odkazů jsou použity k provozu tohoto webu a nemají žádný vliv na obsah, témata či přívěsky.

Recenze na webu odráží zkušenosti autora a jeho pocity z recenzovaných produktů. Berte na vědomí, že výsledky recenzí jsou subjektivním hodnocením!

Zásady ochrany osobních údajů

Budete přesměrováni. Případně klikněte zde