Niceboy PILOT XR: videokamera s GPS, WiFi a 4K videem

Niceboy na trh uvádí novou kameru do auta PILOT XR. Tato kamera umí nahrávat ve Full HD (1920 x 1080p) rozlišení s 60 snímky a nechybí ani interpolované 4K video. Kamera navíc disponuje magnetickým držákem, GPS a WiFi.

Ještě před uvedením na trh se k nám dostala nová kamera do auta od Niceboy. PILOT XR je nejvýše postavený model kamery do auta v nabídce od Niceboy, která svou výbavou bude tak trochu jedinečná na českém trhu.

Niceboy PILOT XR slibuje celoskleněnou optiku a skvělou světelnost f/1,8. Kamera byla vybavena novým čipem Novatek 96670 a senzorem Sony IMX335, tedy v současnosti s nejlepším hardwarem, který je u kamer do auta k dispozici. Tato kombinace čipu a senzoru umožňuje pořizování Full HD videa se 60 snímky za sekundu a dále lze videa nahrávat i v nativním 2K rozlišení s 30fps a interpolovaném 4K rozlišení s 30 snímky za sekundu (30fps je dostupných po aktualizaci firmwaru z webu výrobce). Určitě u této kamery doporučíme využívat maximální snímkovou frekvenci, která je u kamer do auta nejdůležitější - tedy nahrávat při 1080p 60fps.

Niceboy PILOT XR má magnetický držák, díky němuž je velmi snadná manipulace s kamerou v autě a kamera má také GPS pro záznam ujeté trasy a zobrazení rychlosti na displeji kamery. V programu pro kameru si pak můžete prohlédnout rychlost a také trasu na Google mapách. Nechybí ani WiFi, se kterou je možné kameru propojit s mobilním telefonem a pomocí aplikace ovládat kameru či si natočené videa stáhnout do mobilního telefonu. Funkce jako jsou G-Senzor pro uzamknutí nahrávky proti nechtěnůmu vymazání v případě nehody nebo parkovací režim jsou pak u kamer u auta samozřejmostí.

SPECIFIKACE Niceboy PILOT XR

 • Čip: Novatek 96670
 • Senzor: Sony IMX335
 • Objektiv: celoskleněný 7G, 170°
 • Světelnost: f/1,8
 • Rozlišení videa: 4K 30fps* (interpolovaně), 2K 30fps, 1080p 60fps, 1080p 30fps
 • Formát videa: MP4, H.264 (pro 2K, 1080p video)/H.265 (pro 4K video)
 • Max. rozlišení fotografií: 12MPx
 • Displej: 2,45“ IPS
 • GPS: ano
 • WiFi: ano
 • Paměťová karta: microSD karta, UHS-I U3, max. 128 GB, formát karty FAT32 (karta není součástí prodejního balení)
 • Baterie: vestavěná Li-Ion, 260 mAh (baterie je určena pro parkovací mód)
 • Provozní teplota: -10 °C až +55 °C
 • Nabíjecí adaptér do auta: výstupní napětí 5 V, vstupní napětí 12-24 V, výstupní proud 4,2 A (2 x 2,1 A)
 • Rozměry kamery (š x v x h): 72,5 x 43,7 (82,5 s držákem) x 36,2 mm
 • Hmotnost kamery: 72 g
 • Hmotnost magnetického držáku: 23 g

*4K 30fps je u kamery dostupné po aktualizace firmwaru z webu Niceboy

A jaká je aktuální cena kamery do auta Niceboy PILOT XR v českých obchodech? To zjistíte na odkazu:

Niceboy PILOT XR lze pořídít v českých e-shopech za cenu od Kč do (Zdroj: Heureka.cz) Porovnat ceny >>

Aktuality

GoPro Hero8 Black: 4K 120fps a 1080p 480fps video?

GoPro by v průběhu září mělo přijít s novým modelem své akční kamery. Dle uniklého obrázku by se ke kameře mělo dát připojit další příslušenství. Hero8 Blac by navíc měla umět 4K 120fps a 1080p 480fps video.

DJI Osmo Action VS GoPro Hero7 Black VS SJCAM SJ9 Strike

4K 60fps video, pokročilá stabilizace a voděodolnost bez pouzdra - to jsou základní parametry, které spojují akční kamery DJI Osmo Action, SJCAM SJ9 Strike a GoPro Hero7 Black. Jaké jsou mezi kamerami rozdíly?

DJI Osmo action oficiálně: 11m bez pouzdra a 4K 60fps video

DJI oficiálně představilo svou vůbec první akční kameru, která by měla zatopit hlavně GoPro. DJI Osmo action nabídce až 4K 60fps rozlišení a i bez pouzdra bude vodotěsná do hloubky 11 metrů. Jaká je cena kamery?

Niceboy PILOT X: videopohled na kameru do auta s GPS

PILOT X je první kamera do auta od Niceboy s magnetickým držákem. Navíc disponuje GPS modulem, který se uchycuje také pomocí magnetů. Podívejte se exklusivně na kameru Niceboy PILOT X v našem videopohledu.

Niceboy PILOT X – kamera do auta s GPS a magnetickým držákem

Niceboy uvádí na trh novou černou skříňku do auta, jejíž hlavním lákadlem je snadná manipulace díky magnetickému držáku. Stejný systém magnetického uchycení má dokonce i GPS modul. Co všechno Niceboy PILOT X umí a jaká je cena?

SJCAM SJ9 Strike: 4K 60fps video a voděodolnost bez pouzdra

SJCAM SJ9 Strike bude nový model akční kamery čínského výrobce. Tato kamera bude voděodolná i bez pouzdra a nabídne až 4K rozlišení s 60 snímky za sekundu. Půjde o důstojného konkurenta pro GoPro HERO7 Black?

GoPro Hero7 v limitované edici Dusk White

GoPro vydává limitovanou edici své akční kamery Hero7 Black. Vypadá to, že bílá je nová černá! GoPro Hero7 Black je v současné době nejlépe vybavenou kamerou na trhu a limitovaná edice Dusk White by GoPro měla pomoci v prodejích.

SJCAM Ion: nová řada akčních kamer brzo dorazí na trh

SJCAM chystá tři nové akční kamery. SJCAM Ion Carbon, Ion Totem a Ion Krypton nenabídnou nic zásadního a jedná se tak spíše o nesmyslnou řadu akčních kamer v portfoliu čínského výrobce. Co budou kamery umět?

www.techfan.cz - Váš průvodce moderními technologiemi

Na tomto webu se mohou zobrazovat reklamní odkazy. Získané prostředky z reklamních odkazů jsou použity k provozu tohoto webu a nemají žádný vliv na obsah, témata či přívěsky.

Recenze na webu odráží zkušenosti autora a jeho pocity z recenzovaných produktů. Berte na vědomí, že výsledky recenzí jsou subjektivním hodnocením!