iPhone 6S: nejlepší fotomobil současnosti?

Apple vybudoval svou pověst mobilních telefonů se skvělým fotoaparátem ne díky množství pixelů, ale na samotné kvalitě fotek. Jak je na tom nový iPhone 6S?

IPhone 6S má nový 12MPx snímač, který dokáže natáčet i 4K video. Nárust na 12MPx se nezdá jako mnoho, vždyť na trhu jsou telefony, které mají i přes 20MPx. Ovšem není důležité, kolik toho máte (a jak velké to máte), ale jak kvalitní to je!
Mobilní telefony mají velmi malé snímače a nárust rozlišení způsobuje jen zvýšení šumu. Tedy sice fotky mají více bodů, ale nejsou tak kvalitní v plném rozlišení.
Upper Joffre

Fotografie z iPhone 6S mají dobrý kontrast, ostrost a hodně detailů.

Současný iPhone může mít jen 8000000 pixelů a proto je tak oblíbený u fotografů, protože i přes skromné rozlišení, dosahuje lepší kvality fotek, než mnozí konkurenti. Fotky z iPhone 6s jsou dobře prosvětlené, kontrastní a ostré po celé ploše fotografie.

Tinfoil

Navíc i noční fotografie jsou velmi použitelné. Většina současných mobilních telefonů není schopná v temných místech zaostřit a pořídit jakoukoli použitelnou fotku. IPhone 6s má i u fotek pořízených v noci udržitelnou hladinu šumu, která ve výsledných fotografií nikterak neruší.

Pokud chcete mobilní telefon i na focení, je právě iPhone 6S velmi dobrou volbou:

Cenové srovnání:

Apple iPhone 6S 16GB lze pořídit v e-shopech za cenu od (Zdroj: Heureka.cz)
Porovnat ceny >>

Apple iPhone 6S 64GB lze pořídit v e-shopech za cenu od (Zdroj: Heureka.cz)
Porovnat ceny >>

Diskusní téma: iPhone 6S: nejlepší fotomobil současnosti?

Nebyly nalezeny žádné příspěvky.

Přidat nový příspěvek

www.techfan.cz - Váš průvodce moderními technologiemi

Na tomto webu se mohou zobrazovat reklamní odkazy. Získané prostředky z reklamních odkazů jsou použity k provozu tohoto webu a nemají žádný vliv na obsah, témata či přívěsky.

Recenze na webu odráží zkušenosti autora a jeho pocity z recenzovaných produktů. Berte na vědomí, že výsledky recenzí jsou subjektivním hodnocením!

Zásady ochrany osobních údajů

Budete přesměrováni. Případně klikněte zde