FeiyuTech Ricca: akční kamera vodotěsná bez pouzdra. Ale jen do 1m

FeiyuTech Ricca je akční kamera s nativním 4K rozlišení, která je vodotěsná i bez pouzdra. Kamera nabídne 2,33" displej či velkou kapacitu baterie. Lákat by tato akční kamera měla také na svou nízkou cenu.

Zatím neexistují žádné oficiální informace o kameře FeiyuTech Ricca přímo od výrobce. Podle prvních spekulací se bude jednat o 4K akční kameru, která je vodotěsná i bez pouzdra.

FeiyuTech Ricca bude mít 12MPx senzor a to nejspíše od Sony. Maximálním rozlišením bude 4K s 30 snímky za sekundu a v menu dále najdeme možnost nahrávat do 2,7K rozlišení s 30fps. Nejvyšší snímkovou frekvencí bude disponovat Full HD video, zde totiž najdeme volbu až 120 snímků. Objektiv pak bude mít světelnost F2,8.

Zadní strana kamery pak bude mít 2,33" dotykový displej, ovšem nezapomnělo se ani na tlačítka, které najdeme na horní straně kamery. Největším lákadlem by u akční kamery FeiyuTech Ricca měla být její voděodolnost i bez pouzdra. Podle dostupných informací ovšem kamera bude mít certifikaci IP67, což v praxi znamená pouze odolnost proti ponoření do hloubky 1 metru a na maximálně 30 minut.

FeiyuTech Ricca by měla disponovat baterií o kapacitě 1400 mAh, což je velmi slušná hodnota. Na spodní straně kamery pak najdeme stativový závit a kamera by měla podporovat paměťové karty až do kapacity 64GB. Rozměry kamery pak mají být 72 mm x 33 mm x 46 mm a její hmotnost 130 gramů. Cena akční kamery FeiyuTech Ricca by pak na čínském trhu měla být kolem 100$.

Aktuality

GoPro Hero8 Black se v ČR začne prodávat 25.10. Jaká je cena?

GoPro Hero8 Black je nejnovější akční kamerou s 4K 60fps rozlišením a vodotěsností bez pouzdra do 10 metrů, která nově nabízí možnost připojení přímo na své tělo externího mikrofonu nebo světla. Jaká je česká cena?

GoPro HERO 8 oficiálně: žádná revoluce nás nečeká

GoPro dnes oficiálně představilo nejnovější akční kameru Hero8. Ta nabídne stejné rozlišení jako předešlý model, novinkou je pouze možnost připojitelného příslušenství. V prodeji bude také model GoPro Max, co bude umět?

GoPro Hero8 Black: 4K 120fps a 1080p 480fps video?

GoPro by v průběhu září mělo přijít s novým modelem své akční kamery. Dle uniklého obrázku by se ke kameře mělo dát připojit další příslušenství. Hero8 Blac by navíc měla umět 4K 120fps a 1080p 480fps video.

DJI Osmo Action VS GoPro Hero7 Black VS SJCAM SJ9 Strike

4K 60fps video, pokročilá stabilizace a voděodolnost bez pouzdra - to jsou základní parametry, které spojují akční kamery DJI Osmo Action, SJCAM SJ9 Strike a GoPro Hero7 Black. Jaké jsou mezi kamerami rozdíly?

DJI Osmo action oficiálně: 11m bez pouzdra a 4K 60fps video

DJI oficiálně představilo svou vůbec první akční kameru, která by měla zatopit hlavně GoPro. DJI Osmo action nabídce až 4K 60fps rozlišení a i bez pouzdra bude vodotěsná do hloubky 11 metrů. Jaká je cena kamery?

Niceboy PILOT X: videopohled na kameru do auta s GPS

PILOT X je první kamera do auta od Niceboy s magnetickým držákem. Navíc disponuje GPS modulem, který se uchycuje také pomocí magnetů. Podívejte se exklusivně na kameru Niceboy PILOT X v našem videopohledu.

Niceboy PILOT X – kamera do auta s GPS a magnetickým držákem

Niceboy uvádí na trh novou černou skříňku do auta, jejíž hlavním lákadlem je snadná manipulace díky magnetickému držáku. Stejný systém magnetického uchycení má dokonce i GPS modul. Co všechno Niceboy PILOT X umí a jaká je cena?

www.sjcamczech.com - komunitní web kolem kamer SJCAM

www.niceboyfan.cz - komunitní web kolem kamer Niceboy

www.techfan.cz - Váš průvodce moderními technologiemi

Na tomto webu se mohou zobrazovat reklamní odkazy. Získané prostředky z reklamních odkazů jsou použity k provozu tohoto webu a nemají žádný vliv na obsah, témata či přívěsky.

Recenze na webu odráží zkušenosti autora a jeho pocity z recenzovaných produktů. Berte na vědomí, že výsledky recenzí jsou subjektivním hodnocením!