Elephone 4K levná akční kamera

Maďarský výrobce mobilních telefonů Elephone se pouští do boje i s outdoorovými kamerami. Jejich první kamera by měla umět 4K video.

Podle webu gizchina.com by měl maďarský výrobce mobilních telefonů Elephone začít vyrábět outdoorové kamery. Nebo minimálně jednu. Ta by podle úniku měla umět natáčet video až do rozlišení 4K a to při 15 snímcích za vteřinu. 2K video by mělo mít už přijatelných 30fps a Full HD 60 snímků za sekundu. Zpomalené záběry by kamera měla zvládnout při HD videu, protože to bude mít 120 fps.

Srdcem kamery má být procesor Allwinner V3. Tady ovšem údaje od zdroje nejspíše pokulhávají, protože tento procesor by měl zvládnout jako své maximum 1080p video. Tedy pokud Elephone nesáhne po dopočítání na 4K rozlišení z nativního Full HD. To by ale postrádalo logiku a taková kamera by vlastně ani neměla smysl. 

Kamera by měla disponovat WiFi konektivitou a měla by podporovat karty až do velikosti 128GB. Další podrobnosti nejsou v této chvíli ke kameře známi a to ani případná cena. Pokud ovšem bude 2K a 4K rozlišení jen dopočítané, měla by být cena velmi nízká, jinak kamera nemá smysl...

Diskusní téma: Elephone 4K kamera

Nebyly nalezeny žádné příspěvky.

Přidat nový příspěvek

Aktuality

Niceboy VEGA X PRO VS GoPro Hero8 Black VS DJI Omos Action

GoPro Hero8 Black, DJI Osmo Action i Niceboy VEGA X PRO jsou akční kamery, které zvládají 4K 60fps rozlišení a jsou vodotěsné bez pouzdra. Jak si tyto akční kamery vedou ve srovnání parametrů a jaká je cena?

www.techfan.cz - Váš průvodce moderními technologiemi

Na tomto webu se mohou zobrazovat reklamní odkazy. Získané prostředky z reklamních odkazů jsou použity k provozu tohoto webu a nemají žádný vliv na obsah, témata či přívěsky.

Recenze na webu odráží zkušenosti autora a jeho pocity z recenzovaných produktů. Berte na vědomí, že výsledky recenzí jsou subjektivním hodnocením!