Elephone 4K levná akční kamera

Maďarský výrobce mobilních telefonů Elephone se pouští do boje i s outdoorovými kamerami. Jejich první kamera by měla umět 4K video.

Podle webu gizchina.com by měl maďarský výrobce mobilních telefonů Elephone začít vyrábět outdoorové kamery. Nebo minimálně jednu. Ta by podle úniku měla umět natáčet video až do rozlišení 4K a to při 15 snímcích za vteřinu. 2K video by mělo mít už přijatelných 30fps a Full HD 60 snímků za sekundu. Zpomalené záběry by kamera měla zvládnout při HD videu, protože to bude mít 120 fps.

Srdcem kamery má být procesor Allwinner V3. Tady ovšem údaje od zdroje nejspíše pokulhávají, protože tento procesor by měl zvládnout jako své maximum 1080p video. Tedy pokud Elephone nesáhne po dopočítání na 4K rozlišení z nativního Full HD. To by ale postrádalo logiku a taková kamera by vlastně ani neměla smysl. 

Kamera by měla disponovat WiFi konektivitou a měla by podporovat karty až do velikosti 128GB. Další podrobnosti nejsou v této chvíli ke kameře známi a to ani případná cena. Pokud ovšem bude 2K a 4K rozlišení jen dopočítané, měla by být cena velmi nízká, jinak kamera nemá smysl...

Diskusní téma: Elephone 4K kamera

Nebyly nalezeny žádné příspěvky.

Přidat nový příspěvek

Aktuality

Reklama

Xiaomi Yi Action 2 4K lze pořídít v českých e-shopech za cenu od Kč do (Zdroj: Heureka.cz) Porovnat ceny >>

SJCAM SJ8 PRO s 4K 60fps videem dorazí již v březnu?

SJCAM SJ8 PRO bude nejvýkonnější model akční kamery od tohoto čínského výrobce. Vypadá to, že kamera s dvojící displejů, velkou kapacitou baterie a 4K 60fps rozlišením bude oficiálně představena v březnu.

www.sjcamczech.com - komunitní web kolem kamer SJCAM

www.niceboyfan.cz - komunitní web kolem kamer Niceboy

www.techfan.cz - Váš průvodce moderními technologiemi

Recenze na webu odráží zkušenosti autora a jeho pocity z recenzovaných produktů. Berte na vědomí, že výsledky recenzí jsou subjektivním hodnocením! 100 lidi = 100 chutí