SJCAM SJ7 STAR recenze akční kamery

První kamera od SJCAM, která zvládá nativní 4K rozlišení je SJ7 STAR. Všechny předchozí modely od tohoto čínského výrobce, které měly v menu volbu 4K videa, se k tomuto rozlišení dostaly pouze dopočtem a navíc bylo k dispozici jen 24 snímků za sekundu. Situace se mění a u SJ7 je nejen opravdové 4K rozlišení, ale navíc lze využít 30fps.
 
 
Kamera má také 2K a 2,5K rozlišení s 60 snímky za sekundu a u 1080p rozlišení jde nastavit dokonce až 120fps, což se hodí hlavně pro nahrávání slow motion videa. Hlavní chloubou kamery je použitý procesor Ambarella A12S75 a 12MPx senzor Sony IMX117, který využívá i kamera GoPro Hero4 Black Edition. Objektiv má úhel záběru 166°, který půjde digitálně zmenšit až na 70°.
 
Na zadní straně kamery SJCAM SJ7 STAR je 2" displej, který je navíc dotykový. Pochopitelně nabídne i živý náhled aktuálně nahrávaného videa. Kamera SJ7 podporuje dálkové ovládání a lze k ní připojit i externí mikrofon, což ocení hlavně uživatelé, pro které je zvuk důležitý.
 
Kamera SJCAM SJ7 Star má EIS stabilizaci videa a videa nahrává do formátu mp4 či mov - záleží, co si navolíte v menu kamery. Přes WiFi lze kameru připojit k mobilní aplikací SJCAM Zone.
 
Kompletní recenzi akční kamery SJCAM SJ7 Star, včetně ukázkových videí a fotografií z kamery, které si můžete uložit do svého PC a pustit v plné velikosti najdete zde.
SJCAM SJ7 lze pořídít v českých e-shopech za cenu od Kč do (Zdroj: Heureka.cz) Porovnat ceny >>

Aktuality

www.sjcamczech.com - komunitní web kolem kamer SJCAM

www.niceboyfan.cz - komunitní web kolem kamer Niceboy

www.techfan.cz - Váš průvodce moderními technologiemi