Vybíráme nejlepší fotomobil

V poslední době čím dál víc lidí vybírá svůj nový mobil podle toho, jak kvalitní fotky dokáže pořídit. My jsme pro Vás udělali výběr třech mobilů, které se dají na focení použít.

1.) Lenovo Vibe Shot

Tato novinka od Lenova už jen podle názvu prozrazuje, že se chce stát špičkovým fotomobilem. Lenovo Vibe shot disponuje infračerveným ostřením, má optickou stabilizaci a senzor pro kvalitnější fotky ve špatných světelných podmínkách.

Snímač má rozlišení 16Mpx a mobil má i manuální spoušť. Navíc je vždy připraven pořídit fotku a to už do jedné sekundy od zmáčknutí spouště u vypnutého telefonu. Foťák v mobilu má navíc i plně manuální režim.

Lenovo Vibe Shot lze pořídit v e-shopech za cenu od (Zdroj: Heureka.cz)
Porovnat ceny >>

2.) Samsung Galaxy S6

Snímač u Samsungu má stejné rozlišení jako předešlé Lenovo. Tedy 16Mpx, což znamená 5312x2988 pixelů. Dokonce v tomto plném rozlišení dokáže pořizovat snímky v širokoúhlém formátu, což u digitálních fotek nebývá zvykem.

Nechybí mu pro kvalitní fotky nezbytná optická stabilizace. Ale hlavně dokáže velmi rychle ostřit. Pokud dvakrát stisknete domovské tlačítko u uspaného telefonu, tak první snímek můžete pořídit už do dvou sekund. Velmi kvalitní jsou také pořízené fotky a to hlavně za slunečného počasí.

Samsung Galaxy S6 G920F 32GB lze pořídit v e-shopech za cenu od (Zdroj: Heureka.cz)
Porovnat ceny >>

3.) LG G4

I třetí mobil má stejné rozlišení svého foťáku (16Mpx). Co ale musí ocenit každý fanoušek focení je, že tento telefon od LG umí fotit do RAWu. Což v současné době moc mobilů neumožňuje. 

Opět nechybí optická stabilizace a velmi rychlá expozice. Na mobilní telefon jsou fotky z LG G4 i hodně slušně prokreslené a nechybí jim potřebná ostrost. I proto zamrzí, že aplikace fotoaparátu nenabízí větší možnosti nastavení. Chybí dokonce možnost nastavení rozlišení fotek. Zkrátka a dobře vždy budete fotit v plném rozlišení (je to vůbec nedostatek?)

Kde koupit LG G4 H815?
v e-shopech
od
(Zdroj: Heureka.cz)

Diskusní téma: Vybíráme nejlepší fotomobil

Nebyly nalezeny žádné příspěvky.

Přidat nový příspěvek

www.sjcamczech.com - komunitní web kolem kamer SJCAM

www.niceboyfan.cz - komunitní web kolem kamer Niceboy

www.techfan.cz - Váš průvodce moderními technologiemi