Voděodolný dron? Ano!

Dron neboli kvadrokoptéra už dnes asi nikoho nepřekvapí, ale co takový dron, který nemusíte řídít (pilotovat) a navíc je voděodolný? I takový se bude dát koupit.

Dron, který nemusíte ovládat a který vás sleduje díky příslušenství, které máte u sebe, není novinka. Na stejném principu funguje i dron s krásným ženským jménem Lily.

Díky ovladači, který můžete nosit na ruce (je k němu pouzdro, do kterého vložíte ovladač a nosíte na ruce jako hodinky) nebo třeba v batohu Vás dron bude neustále pronásledovat. V aplikaci, která bude pro zařízení s androidem a iOS můžete Lily zadat povely a ta (ten) tak bude vědět, jestli má letět před Vámi, kroužit kolem Vás a nebo Vás sledovat ze zadu. 

Podle stránek www.lily.camera se dron udrží ve vzduchu na baterii 20 minut a dobití trvá 2 hodiny. Jak už nadpis napovídá, tak Lily je voděodolná a má stupeň ochrany IP67, což odpovídá 30 minutám pod hladinou v hloubce 1metr. Dokáže letět rychlostí až 40km/h a v maximální výšce 15m a nejdále 30 metrů od ovladače. Kamera na dronu zvládne Full HD video až se 60 FPS, úhel záběru objektivu je 94° a rozlišení fotografií je 12 Mpx.

V současné době výrobce přijímá na svou Lily předobjednávky. Speciální cena 499$ + 20$ za dopravu platí do 15.6.2015 a dron by na Vaši adresu měl dorazit v únoru 2016.

Co dron dokáže se můžete podívat na videu

Aktuality

Niceboy Vega 5 FUN s 4K 30fps videem v prodeji. Jaká je cena?

Vega 5 FUN je nová akční kamera od Niceboy, která umí 4K či 2,7K 30fps rozlišení. V prodejním balení Niceboy Vega 5 FUN navíc najdete i dálkový ovladač. Kamera se právě se začala prodávat v českých eshopech a cena příjemně potěší.

Reklama

Xiaomi Yi Action 2 4K lze pořídít v českých e-shopech za cenu od Kč do (Zdroj: Heureka.cz) Porovnat ceny >>

Aktualizace firmwaru Xiaomi Mijia 4K přináší anglické menu

Akční kamery Xiaomi Mijia 4K jsou v současné době dodávané pouze s menu v čínštině. Do kamery si ovšem můžete stáhnout beta verzi firmwaru s anglickým menu. Aktualizace přináší také některá vylepšení a opravy chyb.

Akční kamery Niceboy Vega 5 a Vega 4K s powerbankou zdarma

Akční kamery Niceboy Vega 4K a Niceboy Vega 5 jsou aktuálně za akční cenu a navíc s dárkem v podobě 10000 mAh powerbanky zdarma. Ceny těchto akčních kamer začínají už pod hranicí 3000Kč. Vánoce se blíží!

www.sjcamczech.com - komunitní web kolem kamer SJCAM

www.niceboyfan.cz - komunitní web kolem kamer Niceboy

www.techfan.cz - Váš průvodce moderními technologiemi

Recenze na webu odráží zkušenosti autora a jeho pocity z recenzovaných produktů. Berte na vědomí, že výsledky recenzí jsou subjektivním hodnocením! 100 lidi = 100 chutí