Voděodolný dron? Ano!

Dron neboli kvadrokoptéra už dnes asi nikoho nepřekvapí, ale co takový dron, který nemusíte řídít (pilotovat) a navíc je voděodolný? I takový se bude dát koupit.

Dron, který nemusíte ovládat a který vás sleduje díky příslušenství, které máte u sebe, není novinka. Na stejném principu funguje i dron s krásným ženským jménem Lily.

Díky ovladači, který můžete nosit na ruce (je k němu pouzdro, do kterého vložíte ovladač a nosíte na ruce jako hodinky) nebo třeba v batohu Vás dron bude neustále pronásledovat. V aplikaci, která bude pro zařízení s androidem a iOS můžete Lily zadat povely a ta (ten) tak bude vědět, jestli má letět před Vámi, kroužit kolem Vás a nebo Vás sledovat ze zadu. 

Podle stránek www.lily.camera se dron udrží ve vzduchu na baterii 20 minut a dobití trvá 2 hodiny. Jak už nadpis napovídá, tak Lily je voděodolná a má stupeň ochrany IP67, což odpovídá 30 minutám pod hladinou v hloubce 1metr. Dokáže letět rychlostí až 40km/h a v maximální výšce 15m a nejdále 30 metrů od ovladače. Kamera na dronu zvládne Full HD video až se 60 FPS, úhel záběru objektivu je 94° a rozlišení fotografií je 12 Mpx.

V současné době výrobce přijímá na svou Lily předobjednávky. Speciální cena 499$ + 20$ za dopravu platí do 15.6.2015 a dron by na Vaši adresu měl dorazit v únoru 2016.

Co dron dokáže se můžete podívat na videu

Aktuality

Niceboy Vega 5 POP VS SJCAM SJ6 Legend: srovnání akčních kamer

Akční kamery Niceboy Vega 5 POP a SJCAM SJ6 Legend mají stejný čip, ovšem liší se senzorem. Jedna využívá senzor Panasonic a druhá Sony. Rozdíly jsou i v kvalitě videa a fotek a v dalších parametrech. Jakou akční kameru koupit?

Reklama

Xiaomi Yi Action 2 4K lze pořídít v českých e-shopech za cenu od Kč do (Zdroj: Heureka.cz) Porovnat ceny >>

Testujeme akční kameru Niceboy Vega 5 POP: Co Vás zajímá?

Vega 5 POP je první akční kamera od Niceboy, která disponuje optickou stabilizací videa pomocí gyroskopu a také se poprvé u Niceboy dočkáme dotykového displeje. Základem je senzor Sony a čip Novatek. Jak uspěje v recenzi?

www.sjcamczech.com - komunitní web kolem kamer SJCAM

www.niceboyfan.cz - komunitní web kolem kamer Niceboy

www.techfan.cz - Váš průvodce moderními technologiemi

Recenze na webu odráží zkušenosti autora a jeho pocity z recenzovaných produktů. Berte na vědomí, že výsledky recenzí jsou subjektivním hodnocením! 100 lidi = 100 chutí