Nejlepší sportovní videokamery září 2015

Jaké outdoorové kamery jsme vybrali do přehledu nejlepších sportovních kamer pro září roku 2015? Chcete-li si koupit voděodolnou kameru se širokoúhlým úhlem záběru, určitě štěte dále!

Pokud se chystáte si pořídit sportovní kameru, určitě byste se měli podívat na náš výběr toho nejlepšího, co si můžete pořídit!

1.) Xiaomi Yi Sports Camera

Kamera od Xiaomi se hned po svém uvedením stala hitem. Za svou nízkou cenu totiž nabízí skvělé výsledné video a co víc, na poli outdoorových kamer má dokonce jedny z nejlepších fotografií.

Ostatně sami se můžete přesvědčit v recenzi, na kterou jsme měli kameru zapůjčenou. Pokud se spokojíte s tím, že kamera nemá displej a že v balení krom nabíječky nebudete mít žádné další příslušenství, tak je právě tato kamera asi v současné době nejlepší volbou.

Xiaomi Yi Sport Camera lze pořídit v e-shopech za cenu od (Zdroj: Heureka.cz)
Porovnat ceny >>

2. SJCAM SJ5000+

Pokud byla doporučená kamera od Xiaomi, tak SJ5000 Plus nesmí chybět. Obě kamery totiž mají téměř podobný hardware a videa jsou tedy taky srovnatelná (videa v plné velikosti z kamery SJCAM SJ5000+ najdete zde). 

Na druhé příčce kamera od SJCAM skončila proto, že dělá o něco málo horší fotografie, než zmíněná Xiaomi. Oproti ní, ale má displej, který hodně usnadňuje práci s kamerou, a navíc v balení této kamery dostanete nepřeberné množství příslušenství, které byste jinak museli dokupovat. A to včetně voděodolného pozdra, se kterým můžete až do hloubky 30 metrů.

SJCAM SJ5000 Plus lze pořídit v e-shopech za cenu od (Zdroj: Heureka.cz)
Porovnat ceny >>

3.) SJCAM SJ4000+

Hned dvě kamery od jednoho výrobce v tomto přehledu. SJCAM SJ4000 Plus jsme vybrali hlavně proto, že je to novinka, která dokáže natáčet videa ve 2K rozlišení a to už za cenu lehce přes 4000Kč!

Fotografie z kamery jsou sice na mizerné úrovni, ale pokud chcete kameru pro její hlavní doménu, tedy točit s ní videa, určitě s SJ4000+ neuděláte chybu. Recenzi kamery najdete zde.

SJCAM SJ4000 Plus lze pořídit v e-shopech za cenu od (Zdroj: Heureka.cz)
Porovnat ceny >>

Diskusní téma: Nejlepší sportovní videokamery září 2015

Nebyly nalezeny žádné příspěvky.

Přidat nový příspěvek

www.sjcamczech.com - komunitní web kolem kamer SJCAM

www.niceboyfan.cz - komunitní web kolem kamer Niceboy

www.techfan.cz - Váš průvodce moderními technologiemi