Nejlepší outdoorové kamery říjen 2015

Přehled nejlepších sportovních kamer pro říjen 2015. Která točí nejlepší video? A která je za nejlepší cenu? Podívejte se na náš přehled.

Chystáte se pořídit outdoorovou kameru? Chcete natáčet své sportovní aktivity na lyžích či snowboardu? Podívejte se na náš přehled toho nejlepšího.

1.) SJCAM SJ5000X

SJCAM™ sjcam sj5000X WiFi lze pořídit v e-shopech za cenu od (Zdroj: Heureka.cz)
Porovnat ceny >>

Tahle novinka od SJCAM dokáže natáčet videa ve 2K rozlišení a to vše za cenu lehce převyšující 5000Kč! Vyniká jak výbornou ostrostí právě v nejvyšším rozlišení, které nabízí, tak i ve Full HD při 60 snímcích za sekundu. V současné době se jedná o nejlepší videokameru od SJCAM. Recenzi kamery, včetně videí z kamery najdete zde

2.) GitUp Git1

Tato kamera patří k těm levnějším outdoorovým kamerám, ale nabízí některé vychytávky, které jiné kamery v této cenové kategorii neumí. Git1 nabízí podporu paměťových karet až do velikosti 64GB, podporu dálkového ovládání nebo možnost měnit úhel záběru mezi 160° a 120°. Více se dočtete v naší recenzi zde.

3.) SJCAM SJ4000 WiFi

SJCAM SJ4000 WiFi lze pořídit v e-shopech za cenu od (Zdroj: Heureka.cz)
Porovnat ceny >>

Pokud jsme do seznamu zařadili GitUp Git1, tak zde nesmí chybět ani SJ4000 WiFi. Tyto dvě kamery jsou totiž přímou konkurencí. SJCAM SJ4000 WiFi tedy také nabízí možnost nahrávání videa ve 1080p a ve svém balení má nepřeberné množství příslušenství. Recenzi kamery SJCAM SJ4000 WiFi najdete zde.

Diskusní téma: Nejlepší outdoorové kamery říjen 2015

Nebyly nalezeny žádné příspěvky.

Přidat nový příspěvek

www.sjcamczech.com - komunitní web kolem kamer SJCAM

www.niceboyfan.cz - komunitní web kolem kamer Niceboy

www.techfan.cz - Váš průvodce moderními technologiemi