Akční kamery v novém designu. Snad se bude líbit!

Lehce modernizovaný designu webu DigitalniKamery.com s novým vyhledáváním a snad i kvalitnějším obsahem.

Web DigitalniKamery.com funguje od dubna 2014 a až na malé změny byl celou dobu stejný. Loňský rok byl ve znamení rekordní návštěvnosti a za rok 2016 bylo zobrazeno téměř 1 300 000 stránek webu. A proto po třech letech a jednom měsíci přichází nový web DigitalniKamery. 

Stále je hlavním cílem přinášet nejnovější informace a  recenze hlav ně ze světa akčních kamer a všeobecně psát o všem, co se točí kolem fotek a videa.

Největší změnou je, že zmizel postranní navigační panel, který se přesunul do horní lišty a více místa je tak pro samotný text a fotografie u článků. Na titulní stránce se také nachází více místa pro články a celý web se stal přehlednější.

Výraznou novinkou je možnost vyhledávání na webu DigitalniKamery.com, které se nachází nad logem webu.

Doufám, že se Vám novinky a lehce přepracovaný design stránek bude líbit a pokud se někde objeví chybička v designu, tak budete shovívaví!

Aktuality

Reklama

Xiaomi Yi Action 2 4K lze pořídít v českých e-shopech za cenu od Kč do (Zdroj: Heureka.cz) Porovnat ceny >>

Testujeme akční kameru Niceboy Vega 5 s 4K rozlišením

Dlouho očekávaná akční kamera Niceboy Vega 5 se konečně dostala do prodeje a k nám rovnou dorazila na recenzi. Vega 5 nabízí reálné 4K rozlišení, stabilizaci či 1080p video se 120fps. Co Vás o kameře zajímá?

GoPro Hero5 Black vs Yi 4K+: srovnání 4K 30fps videa

Yi 4K+ je první akční kamera na světě, která umí 4K rozlišení s 60 snímky za sekundu. Jak si tato kamera vede ve srovnání s GoPro Hero5 Black v UltraHD rozlišení? Podívejte se na srovnávací video.

Vybíráme nejlepší 1080p 60fps akční kamery v roce 2017

Výrobci akční kamer se v tomto roce soustředí hlavně na 4K rozlišení a novinky v podobě střední třídy 1080p 60fps kamer jsou odsunuty na druhou kolej. Jaké že jsou nejlepší akční kamery s Full HD rozlišením a 60fps?

www.sjcamczech.com - komunitní web kolem kamer SJCAM

www.niceboyfan.cz - komunitní web kolem kamer Niceboy

www.techfan.cz - Váš průvodce moderními technologiemi