Akční kamery v novém designu. Snad se bude líbit!

Lehce modernizovaný designu webu DigitalniKamery.com s novým vyhledáváním a snad i kvalitnějším obsahem.

Web DigitalniKamery.com funguje od dubna 2014 a až na malé změny byl celou dobu stejný. Loňský rok byl ve znamení rekordní návštěvnosti a za rok 2016 bylo zobrazeno téměř 1 300 000 stránek webu. A proto po třech letech a jednom měsíci přichází nový web DigitalniKamery. 

Stále je hlavním cílem přinášet nejnovější informace a  recenze hlav ně ze světa akčních kamer a všeobecně psát o všem, co se točí kolem fotek a videa.

Největší změnou je, že zmizel postranní navigační panel, který se přesunul do horní lišty a více místa je tak pro samotný text a fotografie u článků. Na titulní stránce se také nachází více místa pro články a celý web se stal přehlednější.

Výraznou novinkou je možnost vyhledávání na webu DigitalniKamery.com, které se nachází nad logem webu.

Doufám, že se Vám novinky a lehce přepracovaný design stránek bude líbit a pokud se někde objeví chybička v designu, tak budete shovívaví!

Aktuality

SJDASH: první černá skříňka od SJCAM oficiálně

V SJCAM už nebudou vyrábět jen akční kamery, ale vrhnou se i na záznamové zařízení do auta. První černá skříňka od SJCAM má název SJDASH a sází na vlastní čip a senzor Sony pro záznam za nízkého osvětlení.

Reklama

Xiaomi Yi Action 2 4K lze pořídít v českých e-shopech za cenu od Kč do (Zdroj: Heureka.cz) Porovnat ceny >>

Vybíráme akční kameru od SJCAM. Kterou vybrat?

SJCAM je velmi populární výrobce akčních kamer a ve svém portfoliu má téměř dvě desítky produktů. Vybrali jsme tři nejlepší akční kamery SJCAM z různých cenových relací.

Rozebraná SJCAM SJ7 Star, jak vypadá akční kamera uvnitř?

Stále nejvyšší model od SJCAM, akční kamera SJ7 Star, disponuje nativním 4K rozlišením, má velký 2" displej a hliníkové tělo. Zajímá Vás jak vypadá tato akční kamera uvnitř? Zajímavým zjištěním je třeba fakt, že kamera má záložní baterii.

Takhle vypadá GoPro Fusion s 5.2K 30fps rozlišením

GoPro Fusion

Virtuální realita i pro fanoušky GoPro. Nová GoPro Fusion byla do teď zahalena pod rouškou tajemství, nyní se na internetu objevují první fotografie a také bližší parametry této kamery pro 360° videa s vysokým rozlišením.

Recenze akční kamery Niceboy Vega 5 s 4K 30fps videem

Vega 5 je první akční kamerou od Niceboy, které má stabilizaci videa a také se jedná o první kameru Niceboy s nativním 4K rozlišením. Jak obstála Vega 5 se senzorem Sony IMX117 a čipem Ambarella A12 v našem testu?

www.sjcamczech.com - komunitní web kolem kamer SJCAM

www.niceboyfan.cz - komunitní web kolem kamer Niceboy

www.techfan.cz - Váš průvodce moderními technologiemi