Akční kamery v novém designu. Snad se bude líbit!

Lehce modernizovaný designu webu DigitalniKamery.com s novým vyhledáváním a snad i kvalitnějším obsahem.

Web DigitalniKamery.com funguje od dubna 2014 a až na malé změny byl celou dobu stejný. Loňský rok byl ve znamení rekordní návštěvnosti a za rok 2016 bylo zobrazeno téměř 1 300 000 stránek webu. A proto po třech letech a jednom měsíci přichází nový web DigitalniKamery. 

Stále je hlavním cílem přinášet nejnovější informace a  recenze hlav ně ze světa akčních kamer a všeobecně psát o všem, co se točí kolem fotek a videa.

Největší změnou je, že zmizel postranní navigační panel, který se přesunul do horní lišty a více místa je tak pro samotný text a fotografie u článků. Na titulní stránce se také nachází více místa pro články a celý web se stal přehlednější.

Výraznou novinkou je možnost vyhledávání na webu DigitalniKamery.com, které se nachází nad logem webu.

Doufám, že se Vám novinky a lehce přepracovaný design stránek bude líbit a pokud se někde objeví chybička v designu, tak budete shovívaví!

Aktuality

Niceboy Vega 5 FUN s 4K 30fps videem v prodeji. Jaká je cena?

Vega 5 FUN je nová akční kamera od Niceboy, která umí 4K či 2,7K 30fps rozlišení. V prodejním balení Niceboy Vega 5 FUN navíc najdete i dálkový ovladač. Kamera se právě se začala prodávat v českých eshopech a cena příjemně potěší.

Reklama

Xiaomi Yi Action 2 4K lze pořídít v českých e-shopech za cenu od Kč do (Zdroj: Heureka.cz) Porovnat ceny >>

Aktualizace firmwaru Xiaomi Mijia 4K přináší anglické menu

Akční kamery Xiaomi Mijia 4K jsou v současné době dodávané pouze s menu v čínštině. Do kamery si ovšem můžete stáhnout beta verzi firmwaru s anglickým menu. Aktualizace přináší také některá vylepšení a opravy chyb.

Akční kamery Niceboy Vega 5 a Vega 4K s powerbankou zdarma

Akční kamery Niceboy Vega 4K a Niceboy Vega 5 jsou aktuálně za akční cenu a navíc s dárkem v podobě 10000 mAh powerbanky zdarma. Ceny těchto akčních kamer začínají už pod hranicí 3000Kč. Vánoce se blíží!

Niceboy Vega 5 FUN s 4K 30fps rozlišením za nízkou cenu?

Niceboy chystá velmi levnou akční kameru, která bude umět 4K a 2,7K rozlišení s 30 snímky za sekundu. Niceboy Vega 5 FUN bude mít v prodejním balení dálkový ovladač a chybět nebude ani 2" displej. Jaká bude cena Vega 5 FUN?

Insta360 Air: proměňte svůj mobilní telefon v 360° 3K kameru

Insta360 Air je miniaturní kamera pro virtuální realitu, která umožní pořizovat 360° videa a fotografie z Vašeho mobilního telefonu. Nahrává videa až do 2K a fotí až do 3K rozlišení, k mobilu se připojuje pomocí USB. Jaká je cena Insta360?

www.sjcamczech.com - komunitní web kolem kamer SJCAM

www.niceboyfan.cz - komunitní web kolem kamer Niceboy

www.techfan.cz - Váš průvodce moderními technologiemi

Recenze na webu odráží zkušenosti autora a jeho pocity z recenzovaných produktů. Berte na vědomí, že výsledky recenzí jsou subjektivním hodnocením! 100 lidi = 100 chutí